Tere tulemast kõikide koerte heategevuslikule näitusele

TARTU MATCH SHOW
1. mai 2022
A Le Coq spordimaja muruplatsil, Ihaste tee 7, Tartu

50% registreerimistasudest saadavast tulust annetatakse Eesti Kennelliidu spetsiaalsele pangakontole. Raha kasutatakse Ukrainasse jäänud koerte aitamiseks, Eestisse jõudvate põgenike koerte abistamiseks ning sõja lõppedes konfliktist mõjutatud kasvatajate ja koerte toetamiseks.

Kohapeal toimub näitusele registreerimine kell 11:00-12:00. Näituse algus kell 12:15, orienteeruv lõpp kell 15:00. ​Osalema on oodatud kõik koerad- nii tõukoerad kui ka segaverelised! Igal osalejal peab olema kaasas veterinaarpass koos kehtivate vaktsineerimistega. Kohapeal pisteline vetpassi kontroll! Kui teil pole aimu, mida match show endast kujutab, siis ärge kartke- tulge kohale ning tundke rõõmu toredast üritusest! Näituse infoletis abistavad teid meie klubi toredad liikmed, kes jagavad täpset infot, kuidas match show toimub.

Näitusel on müügil ka Happy Dog butiigi tooted, mille tulust annetame samuti 50% Ukraina koerte heaks.

Mis on match show? Match show on mitteametlik koertenäitus, kus võivad osaleda nii tõutud kui tõukoerad. Koerad registreeritakse vastavalt väljakuulutatud klassidele (kutsikad, veteranid, alla-ja ülepõlvekoerad). Match showl hindab kohtunik koera koostööd omanikuga ja tema üldist muljet. Koerad peavad ringis seisma ja liikuma koos omanikuga. Trikke koerad ringis tegema ei pea. Kõik koerad peavad olema rihmastatud!
Hindamine toimub ringis kahekaupa, kus üks koertest saab punase roseti ja teine sinise roseti. Kui kõik koerad on kahekaupa hinnatud, toimub parimate valik. Selleks kutsutakse tagasi klasside kaupa kõik sinise roseti saanud koerad, kellest valitakse välja neli parimat (1.- 4. koht saavad auhinnad). Sama toimub punase roseti saanud koertega. Kõige lõpus toimub päeva parima koera valik ehk Best In Show, kuhu tulevad võistlema kõik 1. koha saanud koerad (nii punastest kui ka sinistes rosettide valikus).
Lisaks toimuvad lisavõistlused, milles antakse igas klassis välja neli auhinnalist kohta.

Kohtunik:
Anneli Sülla – kodus on Annelil mopsi tõugu koer juba kuus aastat ning koerandusega puutub kokku igapäevaselt, kuna töötab AS Mobecis lemmikloomatoitude müügi- ja tootejuhina.

Võistlusklassid:
*kutsikad (kuni 12 kuud)
*allapõlve koerad
*ülepõlve koerad
*veteranid (8-aastased ja vanemad)

Lisavõistlused:
*paaride võistlus (ühe omaniku emane ja isane koer)
*laps ja koer (händlerite võistlus kuni 10-aastastele)
*juunior händler (händlerite võistlus 11-17aastastele)
*seenior händler (händlerite võistlus 18-a ja vanematele)

Registreerimine:
Eelregistreerimist ei toimu. Näitusele saate registreerida kohapeal, 1. mail kell 11:00-12:00. Tasumine ainult sulrahas!
Osalemistasu kõikidele klassidele 10 eurot, millest 5 eurot annetame Ukraina koerte heaks.

Ootame teid veetma mõnusat kevadpäeva ja valmistume algavaks näitustehooajaks!

Ürituse peasponsor: Mobec AS